مرکز تخصصی تعمیرات کولرگازی جنرال

تعمیر کولرگازی جنرال

تعمیرات تخصصی کولرگازی جنرال در سراسر تهران و همچنین حومه تهران توسط نیروی متخصص و دوره دیده در محل شما.
فقط کافیست با شماره 02136604272 و یا سایر شماره های زیر تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس کولرگازی جنرال شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر کولرگازی شما اقدام کنند.

شارژ گاز و جابجایی شارژ گاز و جابجایی

سرویس و تعمیرات سرویس و تعمیرات

خرابی های نیاز به تعمیر کولرگازی جنرال

برای حل مشکلات کولرگازی جنرال روی آن ضربه بزنید.

مشکلاتی که ممکن است برای کولرگازی جنرال به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

اقدامات نوین صنعت مرکز تعمیرات کولرگازی جنرال  

  • کارشناسان نوین صنعت به محض تماس مشتری و در صورت نیاز به تعمیرکار ، مشخصات شما برای تکنسین ارسال می شود و بعد از 15 دقیقه با شما تماس گرفته می شود و بعد از راهنمایی های اولیه در سریع ترین زمان ممکن تکنسین به محل شما مراجعه کرده و جهت تعمیر کولرگازی جنرال شما عمل می کند.
  • درصورتی که به تشخیص تکنسین دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد تمامی قطعات تعویض شده شرکت اصلی و دارای گارانتی 6 ماهه می باشد.
  • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مجموعه از طرف تیم پشتیبانی نوین صنعت با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر کولرگازی جنرال 

خدمات تخصصی تعمیرات کولرگازی جنرال، شامل اقداماتی همچون شارژ گاز، تعمیر کمپرسور، تعمیرات کندانسور، ترمیم و تعویض اواپراتور، ترمیم و تعویض فن، تعمیر ترموستات، تعمیر و تعویض سنسورها، تعمیر تخصصی برد الکتریکی کولرگازی جنرال، تعویض خازن های آسیب دیده، تعویض مدارهای معیوب، تمیز کردن فیلترها و کویل ها و تعویض آنها در صورت نیاز و تعمیرات در محل می شوند. نوین صنعت به شما این اطمینان را می دهد که قطعات استفاده شده در کولر اورجینال هستند و کیفیت اقدامات انجام شده در بالاترین سطح قرار دارد.  

نصب و راه‌اندازی کولرگازی جنرال

پس از خرید کولر گازی، آنچه که باید انجام شود، نصب و راه‌اندازی کولرگازی جنرال است. به طور کلی نصب کولرگازی در پنج مرحله انجام می پذیرد که عبارتند از:  نصب یونیت داخلی کولر گازی، نصب یونیت بیرونی کولر گازی، نصب و محکم کردن قطعات برقی دستگاه، لوله کشی کولر گازی، وکیوم کردن کولر گازی (هواگیری کولر گازی). انجام هر یک از مراحل مذکور می‌بایست توسط تکنسین های نصب کولر گازی و با رعایت همه‌جانبه استانداردهای این کار انجام پذیرد. بی‌توجهی به این مسئله و نصب کولر گازی بدون توجه به استانداردها سبب خرابی کولر در کوتاه مدت و افت کارایی آن می‌گردد.

شارژ گاز کولرگازی جنرال

واقعیت آن است که عده کثیری از صاحبان کولرهای گازی نمی‌دانند چه زمانی باید برای شارژ گاز کولر خود اقدام کنند. اگر شما نیز جزو این گروه از کاربران هستید بد نیست بدانید که خالی شدن گاز کولر گازی نشانه‌هایی با خود به همراه دارد. کاربران می‌توانند در صورت مشاهده‌ی یکی از این نشانه ها با نوین صنعت مرکز تعمیر کولرگازی جنرال تماس گرفته و درخواست شارژ گاز اسپلیت را ثبت نمایند. نشانه هایی که با مشاهده آنها می توان جهت شارژ اسپلیت اقدام نمود عبارتند از:

عدم سرمادهی کافی در محیط نصب‌شده، یخ زدن با برفک زدن فین‌های اوپراتور در حالت سرمایش کولر ( با بروز این اشکال بهتر است هر چه سریع تر دستگاه را خاموش کنید) و در نهایت یخ زدن لوله رفت یا همان لوله نازک کندانسور. توصیه می شود امور مرتبط با تعمیر کولرگازی جنرال توسط کارشناسان کولرگازی انجام پذیرد و افراد عادی از ورود به این حیطه خودداری نمایند.

سرویس کولرگازی جنرال

کارشناسان توصیه می‌کنند سرویس و تعمیر کولرگازی جنرال به دست یک سرویس کار مجاز انجام شود تا از بروز اشتباهات احتمالی پیشگیری شود؛ عدم توجه به سرویس به موقع کولر گازی و به تأخیر انداختن آن، افت عملکرد قطعات این دستگاه را به همراه خواهد داشت. به عکس، اگر سرویس و تعمیر کولرگازی جنرال به موقع انجام شود، به دلیل گردگیری ها و رفع نواقص احتمالی، افزایش عمر مفید این دستگاه را در پی خواهد داشت.

اگر در جستجوی یک تعمیر کار متخصص در حوزه تعمیر کولرگازی جنرال هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره‌مند گردید. تکنسین های ما به دلیل سال‌ها کار با این محصولات و تعمیر انواع کولرگازی جنرال، قادر به رفع و بهسازی تمامی اشکالات موجود در این محصولات هستند.

تعمیر شیر برقی کولرگازی جنرال

کولر گازی برای تغییر حالت گرمایش به سرمایش و یا بالعکس از دستگاه مبدلی بهره می برد که به آن شیر برقی گفته می شود. این دستگاه  مانند یخچال از گاز فریون برای خنک کردن محیط استفاده می‌کند و گرما را از محیط داخل به بیرون منتقل سازد. اگر مسیر حرکت گاز تغییری بیابد، گرما از بیرون به داخل انتقال یافته و ممکن است فضای محیط داخلی گرم شود.

هر گونه خرابی در شیر برقی که به وسیله برد الکترونیکی داخل پنل کولر گازی کنترل می گردد، موجب بروز چنین اتفاقی خواهد شد. خاطرنشان می نماییم که نوین صنعت اختلالات مرتبط با شیربرقی کولرگازی های مختلف جنرال را در مدت زمان کوتاهی برطرف می سازد.

تعمیر برد کولرگازی جنرال

برد قطعه ی مهمی از هر دستگاه دیجیتال است که کارکرد کلی سیستم را کنترل می کند. برد کولر گازی نیز کنترل کننده و هدایتگر  بخش های گوناگون کولر است. ناکارآمدی این قطعه و بروز  نقص های فنی در آن ، موجب از کارافتادگی کامل دستگاه خواهد شد. یکی از اصلی ترین عواملی که خرابی و سوختن برد را به دنبال دارد، نوسانات جریان برق ورودی به سیستم است.

عموما خرابی برد با تعویض اجزای تشکیل دهنده ی آن ممکن می شود، اما در صورتی که میزان آسیب وارده بر برد شدید باشد، تعویض برد نیازی غیر قابل چشم پوشی است. سرویسکاران ما در نوین صنعت، برد معیوب را با نمونه ی اورجینال مشابه و سازگار با مدل دستگاه مورد نظر تعویض می نمایند تا هیچ گونه افت کیفیتی شامل حال دستگاه نگردد.

تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی جنرال

کمپرسور یا موتور کولرگازی جنرال قسمت اصلی و شاخص این سیستم های تهویه مطبوع به شمار می روند. این قطعه، گاز را از اپراتور مکش کرده و به سمت کندانسور هدایت می نماید. در واقع کمپرسور یک ماشین مکانیکی است که فشار گاز را افزایش و حجم آن را کاهش می‌ دهد. از این رو می توان نتیجه گرفت که کارایی کولر گازی در نحوه ی عملکرد موتور خلاصه می شود. متاسفانه در اکثر مواقع تعمیر کمپرسور عملا بی تاثیر بوده و نیاز به تعویض در صورت خرابی آن وجود خواهد داشت.

تهیه یک کمپرسور جدید که از نظر توان و قدرت با کمپرسور اصلی دستگاه هماهنگ بوده و البته اورجینال باشد برای بازیابی صحیح کولر گازی به هنگام خرابی موتور آن موضوع با اهمیتی است. نوین صنعت، اقدامات تخصصی تعویض موتور انواع کولرهای گازی اینورتر و معمولی جنرال را با نمونه های اورجینال مشابه انجام داده و به همراه گارانتی قطعات 6 ماهه ارائه می کند.

لوله‌کشی توکار جهت نصب کولرگازی جنرال

امروزه کولرهای گازی به دستگاه های متداولی برای تهویه هوای مکان های مختلف تبدیل شده اند. با لوله کشی توکار می توان کیفیت بیشتری را از این تجهیزات مشاهده کرد. نداشتن هیچ گونه صدا و لرزشی به دلیل دور بودن موتور از پنل داخلی اصلی ترین مزیت این روش از نصب کولر گازی می باشد. نصب لوله کشی توکار کولر گازی باید مطابق با استانداردهای اصلی این فرآیند انجام شود. چرا که لوله مسی کولر گازی که کار آن متصل کردن پنل داخلی به بیرونی است، یکی از حساس ترین اجزای کولر می باشد که باید به هنگام نصب از لحاظ فنی مورد توجه قرار گیرد.

اگر در حین نصب و راه اندازی کوچک ترین رطوبت و یا گردوخاکی وارد آن شود، دیگر نمی توان خنک سازی بی نقصی را از کولر انتظار داشت. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی نوین صنعت مرکز تعمیرات کولر گازی جنرال مناسب ترین گزینه ی انتخابی است. تکنسین های ما با حضور در منزل شما تمامی مراحل لوله کشی توکار دستگاه را در سطح کیفی بی نظیری انجام می دهند.

تعمیر موتور کولرگازی جنرال

با توجه به اینکه کمپرسور کولر یکی از گران‌ترین قطعات بکاررفته در این دستگاه بهتر است جهت تعمیر و عیب‌یابی آن از حضور تکنسین های مجرب نوین صنعت کمک بگیرید. به علاوه توصیه می‌شود پیش از اقدام به تعویض کمپرسور کولرگازی جنرال، از خرابی آن اطمینان حاصل کنید. پریدن فیوز، روشن شدن فن بیرونی و کار نکردن کمپرسور و در نهایت عدم تولید سرمای کافی برخی از نشانه‌هایی هستند که می‌توانند دال بر خرابی موتور کولر گازی باشند.

تعمیر ترموستات کولرگازی جنرال

ترموستات یکی از قطعات اصلی تعبیه شده در کولر گازی می باشد که وظیفه ی تنظیم دما را بر عهده دارد. این قطعه با همکاری کمپرسور، دمای محیط را افزایش یا کاهش داده و آن را به دمای دلخواه کاربر می‌رساند. در واقع ترموستات کولر گازی در صورت کاهش دمای محیط و سرد شدن هوا، جریان برق ورودی به کمپرسور را قطع می‌کند تا از ادامه ی کار آن و کاهش دما جلوگیری کند و البته بالعکس به هنگام افزایش دمای محیط، جریان برق ورودی کمپرسور را برقرار می‌کند تا  کمپرسور شروع به کار ‌کند و فرآیند خنک‌سازی دمای محیط از سر گرفته شود.

هرگونه خرابی در روند کاری ترموستات می تواند موجب از ناکارآمدی کمپرسور و در نتیجه عدم فعالیت کولر گازی گردد. بنابراین نحوه ی تعمیر ترموستات کولر گازی امر مهمی است که نیازمند مهارت و تجربه ی تعمیرکاران مجرب این حوزه می باشد. نوین صنعت ضمن به کارگیری دانش به روز تکنسین های خود کلیه ی امور مرتبط با بازیابی و تعمیر ترموستات کولر گازی را در بالاترین سطح کیفی ممکن انجام می دهد.

چرا نوین صنعت برترین مرکز تعمیر کولر گازی جنرال می باشد؟

پشتیبانی 24 ساعته

تماس با مشتری تا 15 دقیقه پس از ثبت اطلاعات

کادری مجرب و متخصص

استفاده از قطعات اصلی 

تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات کولرگازی

بررسی کیفیت خدمات و نظرسنجی پس از انجام کار

6 ماه ضمانت قطعات تعویض شده

رعایت نظافت و استفاده کامل از پروتکل های صحیح بهداشتی مقابله با کرونا 

مطالب مرتبط: تعمیر کولرگازی پاناسونیک

نوین صنعت مرکز تخصصی تعمیرات انواع لوازم خانگی و پکیج

اعزام تکنسین در کمترین زمان ممکن