مرکز تخصصی تعمیرات یخچال فریزر اسنوا

تعمیر یخچال فریزر اسنوا

تعمیرات تخصصی یخچال فریزر اسنوا در سراسر تهران و همچنین حومه تهران توسط نیروی متخصص و دوره دیده در محل شما.
فقط کافیست با شماره 02136604272 و یا سایر شماره های زیر تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس یخچال فریزر اسنوا به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر یخچال فریزر شما اقدام کنند.

شارژ گاز شارژ گاز

سرویس و تعمیرات سرویس و تعمیرات

خرابی های نیاز به تعمیر یخچال فریزر اسنوا

برای حل مشکلات یخچال فریزر اسنوا روی آن ضربه بزنید.

مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر اسنوا به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • خنک نبودن و سرما نداشتن یخچال فریزر اسنوا
 • صدای زیاد یخچال فریزر
 • اتومات نکردن و یکسره کار کردن یخچال
 • شارژ گاز یخچال
 • خرابی موتور (کمپرسور) یخچال
 • خرابی اواپراتور و سایر قطعات دیفراست
 • تعمیر برد یخچال
 • خرابی المنت یخچال 
 • خرابی درب یخچال

اقدامات نوین صنعت مرکز تعمیرات یخچال فریزر اسنوا  

 • کارشناسان نوین صنعت به محض تماس مشتری و در صورت نیاز به تعمیرکار ، مشخصات شما برای تکنسین ارسال می شود و بعد از 15 دقیقه با شما تماس گرفته می شود و بعد از راهنمایی های اولیه در سریع ترین زمان ممکن تکنسین به محل شما مراجعه کرده و جهت تعمیر  یخچال فریزر اسنوا شما عمل می کند.
 • درصورتی که به تشخیص تکنسین دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد تمامی قطعات تعویض شده شرکت اصلی و دارای گارانتی 6 ماهه می باشد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مجموعه از طرف تیم پشتیبانی نوین صنعت با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال فریزر اسنوا

خدمات تخصصی تعمیرات یخچال فریزر اسنوا، شامل اقداماتی همچون شارژ گاز، تعمیر کمپرسور، ترمیم و تعویض اواپراتور، تعمیرات کندانسور، ترمیم و تعویض موتور یخچال، ترمیم و تعویض فن، تعمیر ترموستات، تعمیر و تعویض سنسورها و واشرها، تعمیر یخساز، تعمیر تخصصی برد الکتریکی یخچال فریزر اسنوا، تعویض خازن های آسیب دیده، تعویض مدارهای معیوب، تمیز کردن فیلترها و کویل ها و تعویض آنها در صورت نیاز و تعمیرات در محل می شوند. نوین صنعت به شما این اطمینان را می دهد که قطعات استفاده شده در یخچال فریز اورجینال هستند و کیفیت اقدامات انجام شده در بالاترین سطح قرار دارد.

تعویض موتور یخچال

یکی از دلایل گرم شدن یخچال کارنکردن موتور یخچال است که در این حالت موتور کار نمیکند و یا هر چند دقیقه یک صدای چیک میدهد و قطع میشود این موضوع به دو دلیل رخ میدهد یا رله سوخته که با تعویض رله موتور بکار میافتد و یا موتور یخچال سوخته که باید تعویض شود.

پس از اطمینان از سوختن موتور و تست آن توسط تعمیرکار لوله ها جدا شده موتور جدید جایگزین موتور سوخته میشود و مراحل شارژ گاز انجام میگردد.

 

شارژ گاز یخچال فریزر اسنوا

یکی دیگر از علت های گرم شدن قسمت فریزر و یا هر دو قسمت در یخچال می تواند بدلیل نداشتن گاز باشد (نشتی گاز)

تکنسین ها جهت اطمینان از سلامت و قدرت موتور یخچال هیمالیا لوله های کمپرسور را جدا کرده و تست میکند و سپس نشتی ایجاد شده که باعث کم شدن گاز یخچال شده را رفع میکند. مدار با مواد مخصوص و گاز شستشو داده میشود. لوله ها جوشکاری شده و درایر تعویض میگردد در این مرحله وکیوم صورت گرفته و شارژ گاز انجام میشود و کار تکمیل میگردد.

تعویض فن

این ایراد را جدی بگیرید. سوختن فن کندانسور یخچال فریزر میتواند باعث سوختن موتور یخچال شود که میتواند هزینه چندین میلیونی برای شما در بر داشته باشد فن ها انواع مختلفی دارد که از نوع 220 ولت گرفته تا bldc که هر کدام باید توسط تعمیرکار حرفه ای تعویض گردد.

تعمیر برد

در اکثر مواقع سوختن برد مرکزی با حاموش شدن و یا روشن و خاموش شدن نمایشگر و کلا با کار نکردن یخچال همراه است در این صورت تکنسین بعد از تست برد آن را جهت تعمیر به مرکز نوین صنعت انتقال میدهد و در اسرع وقت با دقت تمام و بهترین قطعات اورجینال تعمیر شده و نصب میگردد.

 

تعمیر سیستم دیفراست

در یخچال های جدید و نو دیفراست یک خرابی شایع وجود دارد مخصوصا در قسمت یخچال ساید اسنوا که باعث گرم شدن یخچال میشود که به دلیل برفک زدن اواپراتور ایجاد شده است. در چنین مواقعی تعمیرکار جهت تعمیر ساید بای ساید اسنوا با تست قطعات سیستم دیفراست که شامل یک مدار کامل که متشکل از چندین قسمت میباشد قطعه معیوب را پیدا کرده و تعویض میکند. این قطعات شامل سنسورهای مختلف مدار المنت ترموفیوزها و ترمو دیسک ها میباشد.

تعویض ترموستات

یکی از علت های یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال و همچنین یکسره کار کردن یخچال و یا حتی گاهی عدم کار کردن موتور و خاموش ماندن یخچال فریزر خرابی ترموستات میباشد. در این صورت جهت تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تهران باید ترموستات توسط تعمیرکار مجرب یخچال تست شده و تعویض گردد.

تعمیر یخساز

در مواردی از انواع ساید بای ساید اسنوا که یخساز یخ تولید نمیکند، حاکی از خرابی یخساز میباشد. تکنسین یخساز را جدا نموده به مرکز تعمیرات نوین صنعت منتقل می کند و توسط تیم حرفه ای در مرکز تعمیر میگردد.

سرویس ساید اسنوا

ساید اسنوا هر 6 الی 12 ماه یکبار نیاز به سرویس دارد. عدم سرویس دوره ای میتواند سبب کیپ شدن کندانسور یخچال فریزر اسنوا شما با گرد و خاک شده و به موتور بیش از حد فشار آمده و باعث سوختن موتور به خصوص در فصول گرم سال گردد، پس در زمان های مشخصی سرویس دوره ای را توسط تکنسین بصورت مرتب انجام دهید و فیلترها را تعویض کنید تا مشکلات جدی برای یخچال فریزر خود بوجود نیاید.

تعویض واشر درب یخچال

گاها علت گرم شدن فضای داخل یخچال و فریزر میتواند بسته نشدن کامل درب یخچال باشد که یا چیدمان نادرست سبب بسته نشدن درب یخچال میشود و یا خرابی واشر یا همان نوار درب یخچال که هرچه سریعتر باید بررسی و تعویض گردد. بسته نشدن کامل درب یخچال فریزر اسنوا به مدت طولانی باعث گرم شدن یخچال و در پی آن فشار زیاد به موتور یخچال گردد.

چرا نوین صنعت برترین مرکز تعمیر یخچال فریزر اسنوا می باشد؟

پشتیبانی 24 ساعته

تماس با مشتری تا 15 دقیقه پس از ثبت اطلاعات

کادری مجرب و متخصص

استفاده از قطعات اصلی 

تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات یخچال فریزر

بررسی کیفیت خدمات و نظرسنجی پس از انجام کار

رعایت نظافت و استفاده کامل از پروتکل های صحیح بهداشتی مقابله با کرونا 

مطالب مرتبط: تعمیر یخچال فریزر ایندزیت

نوین صنعت مرکز تخصصی تعمیرات انواع لوازم خانگی و پکیج

اعزام تکنسین در کمترین زمان ممکن