مرکز تخصصی تعمیرات برد انواع پکیج های ایرانی و خارجی

تعمیرات تخصصی برد انواع پکیج های ایرانی و خارجی در سراسر تهران و همچنین حومه تهران توسط نیروی متخصص و دوره دیده در محل شما.
فقط کافیست با شماره 02136604282 و یا سایر شماره های زیر تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و بررسی برد پکیج شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر برد پکیج شما اقدام کنند و درصورتی که برد پکیج شما نیاز به اقدامات بیشتری و تعویض قطعه داشته باشد به مرکز تعمیرات نوین صنعت ارسال می گردد.

تعمیرات تخصصی تعمیرات تخصصی

برد پکیج ایران رادیاتور

برد پکیج ایساتیس

برد پکیج بوتان

برد پکیج آریستون

برد پکیج لورچ

برد پکیج گلدیران

برد پکیج رادیانت

برد پکیج مرکوری

برد پکیج تاچی

برد پکیج گئومات

برد پکیج فرولی

نوین صنعت مرکز تعمیرات برد انواع پکیج های ایرانی و خارجی

امروزه با بالا بودن نرخ لوازم مصرفی لوازم خانگی ترجیح مشتریان در درجه اول تعمیرات و بعد در صورت اجبار تعویض می باشد. در این مرکز انواع برد پکیج های ایرانی و خارجی توسط تکنسین های مجرب تعمیر می‌شوند.

نوین صنعت آمادگی تعمیر انواع بردهای پکیج مثل ایران‌ رادیاتور ،گلدیران ،بوتان ، ایساتیس ، تاچی ،  آریستون ، لورچ، مرکوری و … می‌باشد.

لازم به گفتن این نکته است که برخی بردهای الکترونیکی پکیج ها قابل تعمیر نمی‌باشند و ارزش تعمیر ندارند به دلیل اینکه هزینه تعمیر با تعویض خیلی متفاوت نمی‌باشد و به نفع مشتری می‌باشد که به جای تعمیر برد پکیج آن را تعویض نماید.

اقدامات نوین صنعت مرکز تعمیرات برد انواع پکیج های ایرانی و خارجی 

 • کارشناسان نوین صنعت به محض تماس مشتری و در صورت نیاز به تعمیرکار ، مشخصات شما برای تکنسین ارسال می شود و بعد از 15 دقیقه با شما تماس گرفته می شود و بعد از راهنمایی های اولیه در سریع ترین زمان ممکن تکنسین به محل شما مراجعه کرده و مشکل برد پکیج شما بررسی می شود.
 • درصورتی که به تشخیص تکنسین برد دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد تمامی قطعات تعویض شده شرکت اصلی و دارای گارانتی 6 ماهه می باشد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مجموعه از طرف تیم پشتیبانی نوین صنعت با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

برد پکیج چیست؟

برد پکیج یکی ازبخش‌های مهم و اصلی پکیج است، در واقع مغز و مقر فرماندهی پکیج است. تمامی فرمان‌های عملکرد برای پکیج‌ها از این بخش صادر می‌شود.

که دراصل یک کیت حساس کامپیوتری است ،که دارای بخش‌های پیچیده‌ای می‌باشد. معمولا بروز هر نوع ایرادی در پکیج به صورت ارورهای خطا روی صفحه برد به نمایش درمی‌آید.

که از روی این کدها و ارورهای سیستم می‌توانیم متوجه ایراد مشخصی در برد شد، تعمیر برد پکیج دیواری فرایندی پیچیده دارد و نیاز به دانش الکترونیک و تجربه دارد.

بدلیل اینکه کدهای خطای برد پکیج می‌تواند هشداری باشد که در صورت بی‌توجهی و عدم رسیدگی سریع شما را متحمل هزینه‌های بالاتری کند.برای جلوگیری از آسیب بیشتر لازم است که با تکنسین متخصص تماس بگیرید.

نوین صنعت مرکز تخصصی تعمیرات انواع برد های الکترونیکی و پکیج های ایرانی و خارجی در تهران می باشد. فقط کافیست جهت ارتباط با ما با یکی از شماره های تماس مندرج در سایت کلیک بفرمایید.

 علت خرابی برد پکیج چیست؟

برد پکیج جزء قطعات حساس موجود در پکیج می‌باشد، که در اثر نوسانات برف و یا کارکرد طولانی مدت دستگاه به مرور دچار آسیب می‌شود.

که معمولا این خرابی در دستگاه‌های قدیمی بیشتر بروز می‌کند، اما در برخی موارد دستگاه‌های تازه خریداری شده هم ممکن است که با این ایراد در برد آنها مواجه شویم.

که یکی از دلایل آن عدم نگهداری مناسب و درست پکیج و بی‌توجهی در مصرف آن است،که می‌تواند طول عمر پکیج و قطعات حساسی مثل برد را کاهش دهد.

تعدادی از دلایلی که منجر به بروز مشکل در برد پکیج می‌شوند عبارتند از:

 • قدیمی بودن پکیج دیواری
 • ورود گرد و غبار بر روی برد پکیج
 • ریزش  آب روی صفحه برد پکیج
 • خرابی در خازن‌های برد

عیب یابی و تعمیر برد پکیج دیواری

علائم خرابی برد پکیج ایران‌رادیاتور ، بوتان و گلدیران و ….  متفاوت هستند و علائم و نشانه‌های مختلفی دارند.

به وجود امدن اشکال در یکی از قطعات پکیج و یا کارکرد پکیج باعث اختلال در عملکرد دستگاه و درنهایت عیب در برد پکیج می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید بردها نقش هسته مرکزی و هماهنگ‌کننده کارکرد همه قطعات را بر عهده دارند.

ایجاد هرگونه اختلال در کارکرد قطعات و یا غیرطبیعی کارکردن پکیج دیواری و همچنین بعضی ارورها درصورتی‌که با تعمیرات اولیه رفع نشود مربوط به تعمیر برد پکیج دیواری می‌باشد.

آیا برد پکیج قابل تعمیر است؟

تعمیر برد پکیج دیواری در مدل‌ها و دستگاه‌های مختلف برحسب کارایی و یا توان و مدل دستگاه متفاوت می‌باشد، بعضی از شرکت‌ها بردهایی طراحی می‌کنند باقابلیت‌های خاص همان برند که در صورت بروز مشکل و عیب در برد، برد دستگاه باید تعویض شود و قابل تعمیر نباشد. تعمیر و نوع تعمیر برد مثل تعویض یا تعمیر قطعات برد با تشخیص و عیب‌یابی صورت می‌گیرد.

و در ابتدا باید ایراد قبل از اقدام به برد به پکیج دیواری توجه کنیم و مشخص شود که ایراد از پکیج دیواری نباشد اگر نه اقدام به تعمیر برد می‌کنیم.

دقت داشته باشید که در کل بیشتر بردها قابل تعمیر می‌باشند، مگر در موارد خاصی که عیب دستگاه به‌صورت حاد و خاص باشد که در این صورت هنگامی‌که برای تعمیر مراجعه می‌کنید.

باید در ابتدا با توجه به نوع عیبی که در دستگاه رخ‌ داده است دستگاه مورد بررسی قرار گیرد، و بعد از اطمینان از سلامت پکیج برد، را مورد بررسی قرار دهیم.

و درصورتی‌که برد قابل تعمیر نبود، و احتیاج به تعویض کامل برد یا تعویض قسمتی از برد داشته باشد به مشتری اعلام می‌گردد. و تعمیر و یا تعویض قطعات و برد به انتخاب مشتری انجام می‌گیرد.

تعمیر برد پکیج دیواری و تحویل فوری

بروز هرگونه ایرادی در برد پکیج دیواری به هر علتی که بروز کرده باشد، باعث اختلال در عملکرد پکیج می‌شود.

به دلیل اینکه برد مغز دستگاه است و کلیه فرمان‌های پکیج از این قسمت صادر می‌شود و دستگاه شروع به عمل می‌کند.

در صورت بروز هر نوع اشکالی در آن باید سریعا توسط یه متخصص تعمیر برد پکیج دیواری مورد بازبینی و تعمیر قرار گیرد.

به دلیل اینکه این سیستم هوشمند فرمانده تمامی عملکردهای پکیج  دیواری است و با عمل نکردن و فرمان ندادن برد عملا دستگاه پکیج کارایی خود را از دست میدهد.

مراحل تعمیر برد پکیج و رفع خرابی برد

انواع پکیج‌های دیواری از نظر ساختار تولید با یکدیگر تفاوت دارند که این مورد در پکیج‌های مختلف و مدل‌های مختلف از همان برند هم یکسان نیست و بدلیل پیچیدگی در بعضی از انواع بردهای پکیج امکان تعمیر برد پکیج دیواری وجود ندارد. در صورت بروز مشکل در برد لازم است که قطعه به طور کامل تعویض گردد.

که این کار بعد از بررسی قطعی نسبت به تعمیر برد صورت می‌گیرد، که در ابتدا باید ایراد برد به درستی مشخص گردد. تعمیرات پکیج شامل این مراحل است:

 1. عیب‌یابی برد پکیج و تشخیص درست خرابی
 2. تخمین هزینه تعمیرات برد
 3. خرید قطعه معیوب در صورت عدم تعمیر
 4. تعمیر قطعه یا تعویض قطعه برد

در صورت خرابی برد پکیج چه قطعاتی از کار میافتد؟

می‌توان به این صورت توضیح داد که در صورت خرابی برد دستگاه تقریبا هیچ قطعه‌ای از برد دستور نمی‌گیرد.

نشانه خرابی در یکی از قطعات بکار رفته در آن باشد که به طور مشخص بعد از بررسی کردن برد امکان اعلام نوع ایراد امکان‌پذیر است.

همانوط که در بالا اشاره کردیم برد دستگاه مغز و فرمانده دستگاه است. در صورتی که در هر یک قطعه از آن مشکل پیدا کند، در کل مدار برقی پکیج دیواری اخلال ایجاد می‌شود.

در بعضی مواقع این ایراد بر اثر نوسانات شدید می‌تواند باعث سوختن و از بین رفتن قطعاتی در برد پکیج شوند مانند:

 1. فن
 2. پمپ دستگاه

که بعد از بررسی کامل برد رله مربوط به فرمان به این قسمت‌ها باید تعویض شوند. این دو قطعه یعنی رله فن و پمپ دستگاه یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که در برد پکیج رخ می‌دهد. و در اسرع وقت باید اقدام به تعمیر برد پکیج دیواری کنیم.

علائم خرابی و تعمیر برد پکیج ایران‌رادیاتور ، بوتان ،گلدیران

تعمیرکاران پکیج دیواری  غیر مجاز یا بدون مهارت در امر تعمیر پکیج دیواری  معمولا به دلیل  پیدا نکردن ایراد در تشخیص عیب دستگاه  مشکل را برد می‌دانند.

اما در واقع این نیست که هر مشکلی که پکیج دیواری داشت برای برد می‌باشد. برای تشخیص درست که آیا این مشکلات از برد است یا نه باید از افراد با مهارت بالا دعوت کنید.

که برای بازدید دستگاه حضور پیدا کنند، تا با تشخیص اشتباه شما را متحمل هزینه نکنند.

کدهای خطای هر پکیج دیواری در برخی موارد به تعمیرکاران اطلاع می‌دهد که مشکل از کدام قطعه پکیج دیواری می‌باشد.

هر کدام از برند ها اعلام خطایی مشخص خود را دارند. با توجه به کد مربوط خطا می‌توان تشخیص داد که مشکل چیست. (کد های خطای پکیج بوتان)

و بعد اقدام به تعمیر برد پکیج دیواری ایران‌رادیاتور و یا تعمیر برد پکیج گلدیران و بوتان و …. کرد.

عزیزان توجه داشته باشید وقتی دستگاه ارور داد اولین چیزی که چک می‌کنید بار دستگاه می‌باشد که باید بین 1 تا 2 باشد.اگر روی صفر قرار گرفته است.

رله برد پکیج دیواری چیست؟

دوستان عزیز بیشترین قطعه‌ای که در برد پکیج‌های دیواری دچار آسیب می‌شود رله‌های برد هستند، که نقش قطع و وصل برق را در قسمت‌هایی از برد دارند و گاها دیده شده است .

که در برد صدایی مانند قطع و وصل یک کنتاکت می‌آید اما دستگاه راه نمی‌افتد و با زدن چند ضربه به رله فن راه می‌افتد این نشانگر معیوب بودن رله می‌باشد که باید تعویض بشوند.

عزیزان توجه کنید در زمان تعمیر برد پکیج دیواری ایران‌رادیاتور وقتی یک یا دو عدد رله آسیب می‌بیند مانند: تعویض رله فن پکیج ایران‌رادیاتور بهتر است هر 4تا رله عوض بشود.

زیرا امکان دارد پس از تعمیر رله‌های قبلی بر اثر کارکرد و نوسان برقی که به برد دستگاه وارد شده و باعث خرابی رله‌ها شده است.

به ایراد بخورند و باعث هزینه دوباره بشوند البته باز هم برای تصمیم‌گیری بابت تعویض رله‌ها باید تست بشوند و بعد تعویض بشوند.

تعمیرات برد پکیج شامل چه برندهایی می شود؟

در گارانتی کلیه بردهای پکیج بصورت کاملا تخصصی صورت می‌گیرد. بخاطر اینکه برندهای مختلفی در خصوص برد پکیج وجود دارد و به مرور برندهای چینی نیز وارد بازار شده‌اند.

و در مدت گارانتی پرفروش‌ترین برندهای بازار را سرویس و تعمیر می کند. همچنین برندهایی که در بازار زیاد معروف نیستند را نیز تعمیر می کند.

 • تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • تعمیر برد پکیج بوتان
 • تعمیر برد پکیج گلدیران
 • تعمیر برد پکیج ایساتیس
 • تعمیر برد پکیج آریستون
 • تعمیر برد پکیج لورچ
 • تعمیر برد پکیح فرولی

چرا نوین صنعت برترین مرکز تعمیرات انواع برد های الکترونیکی و پکیج های ایرانی و خارجی می باشد؟

پشتیبانی 24 ساعته

تماس با مشتری تا 15 دقیقه پس از ثبت اطلاعات

کادری مجرب و متخصص

استفاده از قطعات اصلی 

تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات انواع برد

بررسی کیفیت خدمات و نظرسنجی پس از انجام کار

6 ماه ضمانت قطعات تعویض شده

رعایت نظافت و استفاده کامل از پروتکل های صحیح بهداشتی مقابله با کرونا

نوین صنعت مرکز تخصصی تعمیرات انواع لوازم خانگی و پکیج

اعزام تکنسین در کمترین زمان ممکن